SESJE INDYWIDUALNE

Zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe, z elementami mentoringu, podczas których będę towarzyszyć Ci w zmianie, życiowej transformacji.

Na sesjach przyglądamy się temu co jest teraz i temu do czego idziesz. Odnajdujemy i osadzamy się w Twoich zasobach. Szukamy zdrowego korzenia, żeby z niego czerpać. 

Robimy przestrzeń, wolną od oceny, do tego by mogło się urodzić i rozwijać to, co ma się urodzić i rozwijać. Takie, jakie jest, nie takie jakie nasza głowa chce, żeby było. 

Przyglądamy się momentom utknięcia, szukamy drogi wyjścia, lub wchodzimy w zatrzymanie wtedy, kiedy jest to potrzebne. Robimy małe kroki. Z uważnością, szacunkiem dla wszystkiego co się pojawia.

Podczas sesji to Ty jesteś ekspertką od swojego życia, swoich potrzeb, snów, swojej przemiany. Ja podążam za Tobą i Twoim procesem. Towarzyszę. Trzymam przestrzeń. Zadaję pytania, które otwierają drzwi. Pomagam spotkać się z mądrością zapisaną w Tobie. Połączyć z wewnętrznym kompasem. 

 

Prowadzą nas symptomy i odczucia z ciała.

Ciało jest sprzymierzeńcem w procesie transformacji. To w ciele doświadczasz zmiany. Często ciało wie znacznie wcześniej niż głowa. Traktujemy ciało, symptomy i odczucia z szacunkiem, z łagodnością, delikatnością i czułością. Zatrzymujemy się przy nich z pełną uważnością. Doświadczamy mocy świadomego czucia. Odkrywamy mądrość zapisaną w ciele. Wracamy do ciała. I obejmujemy zrozumieniem to, co do nas mówi. 

Prowadzi nas tęsknota.

Szukamy tej najgłębszej. Tej najbardziej schowanej. Pozwalamy jej się odsłonić, bez oceny. Takiej, jaka jest. Prawdziwej. To dzięki niej odkrywamy o co, tak naprawdę, w tej zmianie chodzi 😉 Odnalezienie tej najgłębszej tęsknoty zbliża nas do naszej esencji. Pozwala poczuć w sobie kierunek.

Prowadzą nas sny.

W snach pokazuje nam się to co ukryte na jawie. Odkodowujemy Twój indywidualny język snów, nie sugerując się z góry założonymi znaczeniami sennych symboli. Pozwalamy sobie poczuć to co w snach przychodzi by zrozumieć wiadomość jaką sen przynosi. Sny traktujemy jako źródło zasobów i przestrzeń, w której pokazują się nowe możliwości. 

Prowadzą nas potrzeby.

Identyfikujemy je i nazywamy.  Szukamy zdrowych, możliwych, zgodnych z Twoimi wartościami strategii na zaopiekowanie się potrzebami. 

Dla kogo?

 Życiowo, zawodowo stoisz na rozdrożu – jesteś w zmianie i potrzebujesz więcej klarowności w tym procesie.

Chcesz spotkać się ze swoją ścieżką serca i urzeczywistnić ją w swojej codzienności i/lub w obszarze zawodowym. 

Poszukujesz większej spójności i autentyczności w swoim życiu i pracy.

Jesteś w miejscu „pomiędzy”, w którym coś się skończyło, a nowe jeszcze się nie pojawiło.

Szukasz swojej opowieści, swojej baśni, potrzebujesz opowiedzieć sobie siebie na nowo.

Jak?

Sesje odbywają się on-line, jedna sesja trwa 1,5 godziny.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, trwa ok. 30 min. Sprawdzamy na nim czy nam ze sobą dobrze i czy to, co oferuję, jest odpowiednim wsparciem dla Ciebie na teraz. 

Ty decydujesz jak długo pracujemy i ile spotkań jest potrzebnych. Zazwyczaj spotykamy się kilka, kilkanaście razy. 

Proces wydarza się przede wszystkim między sesjami, zmiana jest w codzienności, w mikrowyborach, w momentach uważności, w momentach “aha!”. Proces jest tym, co nas prowadzi. 

Pojedyncze spotkanie kosztuje 250 zł.

Jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę, każda klejna sesja to koszt 200 zł.

Odnajdujesz się w tym?

Zapisz się na bezpłatną, 30 minutową sesję wstępną

Czym nie są sesje indywidualne?

Nie są psychoterapią ani jej nie jej nie zastępują.

Podczas sesji towarzyszę Ci w Twoim procesie zmiany, transformacji. Podążam za Tobą.
Skupiamy się na tym co jest i do czego idziesz, do przeszłości sięgamy kiedy jest to potrzebne, by wydobyć zasoby.

Podczas sesji, które prowadzę, posługuję się głównie narzędziami coachingowymi. 
Korzystam także z własnych doświadczeń, odkryć zgromadzonych na ścieżce swojej zmiany. Sesje mają charakter rozwojowy i edukacyjny.

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania
skontaktuj się ze mną!
kontakt@kobietawzmianie.pl