SESJE INDYWIDUALNE

Zapraszam Cię na indywidualne sesje podczas których będę towarzyszyć Ci w zmianie, życiowej transformacji.

Na sesjach przyglądamy się temu co jest teraz i temu do czego idziesz. Odnajdujemy i osadzamy się w Twoich zasobach. Szukamy zdrowego korzenia, żeby z niego czerpać. 

Robimy przestrzeń, wolną od oceny, do tego by mogło się urodzić i rozwijać to, co ma się urodzić i rozwijać. Takie, jakie jest, nie takie jakie nasza głowa chce, żeby było. 

Przyglądamy się momentom utknięcia, szukamy drogi wyjścia, lub wchodzimy w zatrzymanie wtedy, kiedy jest to potrzebne. Robimy małe kroki. Z uważnością, szacunkiem dla wszystkiego co się pojawia.

Podczas sesji to Ty jesteś ekspertką od swojego życia, swoich potrzeb, snów, swojej przemiany. Ja podążam za Tobą i Twoim procesem. Towarzyszę. Trzymam przestrzeń. Zadaję pytania, które otwierają drzwi. Pomagam spotkać się z mądrością zapisaną w Tobie. Połączyć z wewnętrznym kompasem. 

 

Prowadzą nas symptomy i odczucia z ciała.

Ciało jest sprzymierzeńcem w procesie transformacji. To w ciele doświadczasz zmiany. Często ciało wie znacznie wcześniej niż głowa. Traktujemy ciało, symptomy i odczucia z szacunkiem, z łagodnością, delikatnością i czułością. Zatrzymujemy się przy nich z pełną uważnością. Doświadczamy mocy świadomego czucia. Odkrywamy mądrość zapisaną w ciele. Wracamy do ciała. I obejmujemy zrozumieniem to, co do nas mówi. To diametralnie zmienia jakość życia 😉

Prowadzi nas tęsknota.

Szukamy tej najgłębszej. Tej najbardziej schowanej. Pozwalamy jej się odsłonić, bez oceny. Takiej, jaka jest. Prawdziwej. To dzięki niej odkrywamy o co, tak naprawdę, w tej transformacji chodzi 😉 Odnalezienie tej najgłębszej tęsknoty zbliża nas do naszej duchowej esencji. Pozwala poczuć w sobie kierunek.

Prowadzą nas sny.

W snach pokazuje nam się to co ukryte na jawie. Odkodowujemy Twój indywidualny język snów, nie sugerując się z góry założonymi znaczeniami sennych symboli. Pozwalamy sobie poczuć to co w snach przychodzi by zrozumieć wiadomość jaką sen przynosi. By potem zaprosić do życia to co karmi i pożegnać to co już nie służy.

Prowadzą nas potrzeby.

Identyfikujemy je i nazywamy. Sprawdzamy jak może je zaspokoić. Szukamy zdrowych, możliwych, zgodnych z Twoimi wartościami strategii. Sprzymierzeńcami w odkrywaniu potrzeb są dla nas złość i tęsknota.

Dla kogo?

Jeśli jesteś w procesie zmiany, życiowej transformacji. 

Patrzysz na swoją rzeczywistość i nie możesz się w niej odnaleźć. Czujesz, że coś się zmieniło, coś się skończyło, ale sam, sama jeszcze nie wiesz co. 

Czujesz, ze coś się w Tobie budzi, coś co było głęboko ukryte i boisz się, ze to ci zburzy dotychczasowe życie a jednocześnie wiesz, ze za tym właśnie tęskniłaś.

Czujesz, ze coś, co było do tej pory Twoją codziennością, stało się niemożliwe.

Zadajesz sobie często pytania Kim jestem? Kim już nie jestem?

Zadajesz sobie często pytanie Co się ze mną dzieje?

Twoje otoczenie zadaje Ci często pytanie Co się z tobą dzieje? lub mówi z niepokojem zmieniłaś się 🙂

Jesteś w miejscu, w którym stare umarło, a nowe jeszcze się nie narodziło.

Szukasz swojej opowieści, swojej baśni, potrzebujesz opowiedzieć siebie na nowo.

Jak?

Sesje odbywają się on-line, jedna sesja trwa 1,5 godziny.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, trwa 45 min. Sprawdzamy na nim czy nam ze sobą dobrze i czy to, co oferuję, jest tym, co może Cię wesprzeć. 

Zachęcam Cię do umówienia się na 3, 5 sesji od razu, po których sprawdzamy co dalej. Zapraszam Cię do procesu, nie jednorazowej pracy, dlatego to ważne by spotkać się minimum 3 razy. 

Tajemnica, którą nosisz w sobie rozwija się powoli. Proces wydarza się przede wszystkim między sesjami, zmiana jest w codzienności, w mikrowyborach, w momentach uważności, w momentach “aha!”. Proces jest tym, co nas prowadzi. 

Koszt 3 sesji to 720 zł (240 zł za jedną)

Koszt 5 sesji to 1000 zł (200 zł za jedną, każda kolejna także 200 zł)

Odnajdujesz się w tym?

Zapisz się na bezpłatną, 45 minutową sesję wstępną

Czym nie są sesje indywidualne?

Nie są psychoterapią ani jej nie jej nie zastępują.

Podczas sesji towarzyszę Ci w Twoim procesie zmiany, transformacji. Podążam za Tobą.
Skupiamy się na tym co jest i do czego idziesz, do przeszłości sięgamy kiedy jest to potrzebne, by wydobyć zasoby. 

Podczas sesji, które prowadzę, posługuję się głównie narzędziami coachingowymi. 
Korzystam także z włanych doświadczeń, odkryć zgromadzonych na ścieżce swojej zmiany. Sesje mają charakter rozwojowy.


Jeśli masz dodatkowe pytania
skontaktuj się ze mną!
kontakt@kobietawzmianie.pl