TYDZIEŃ I - tworzenie przestrzeni dla zmiany

 

W tym nagraniu, opowiadam Ci, w paru słowach, o tym czym jest krąg i jak się w nim poruszać. Mówię o tym czym dla mnie jest krąg, jakie jest moje z kręgami doświadczenie, mówię o zasadach w kręgu i o tym jak to wszystko wygląda w praktyce. 

W tym nagraniu opowiadam Ci o przestrzeni jakiej potrzebuje zmiana zawodowa, zadaję kilka pytań, które mogą otworzyć drzwi, a także zapraszam Cię do eksperymentów 🙂

Medytacja – wizualizacja spotkania z przewodnikiem, o której opowiadam w nagraniu o tworzeniu przestrzeni dla zmiany. Może Cię wesprzeć w znalezieniu przewodnika/ przewodniczki na tę podróż. Może tez wesprzeć Cię w przywoływaniu jakości dziewczynki – umysłu początkującej 🙂

Któtka medytacja, które pomoże Ci osadzić się w swoim centrum.
 Jeśli Ci się spodoba, może stać się Twoim codziennym wsparciem w zmianie. 

Tutaj medytacja, która może wesprzeć Cię w szukaniu/ nazwaniu intencji. Przygotuj sobie kartkę i kredki. W trakcie moze będziesz potrzebować więcej czasu na rysowanie, wtedy po prostu zatrzymaj nagranie. 

TYDZIEŃ II - mit życiowy

W tym nagraniu opowiadam o micie życiowym, o tym czym jest, jak się przejawia, i jak się ta koncepcja ma do zmiany zawodowej. 

W tym nagraniu zaproszenie do stworzenia mapy życiowego mitu – w postaci kolażu, na dużym kartonie, albo, jeśli wolisz w wersji cyfrowej, w canvie.

To doświadczenie jest inspirowane, pracą jaką robiłam ze snami w Szkole Śnienia – tam tworzyliśmy kolaż powtarzających się motywów sennych, a także pracą jaką robiłam kiedyś na warsztacie dla terapeutek – gdzie w formie kolażu przedstawiałyśmy swoją pracę. Przyniosła mi wiele wglądów i radości, może będzie pomocna także dla Ciebie. 

Mam nadzieję, że pomoże popatrzyć na różne role, jakości w naszym życiu z lotu ptaka i zobaczyć co już się dopełniło, a co chce się przejawić. 

Tydzień III - Wsparcie Przodkiń i Przodków, Starszyzna we mnie

W tym nagraniu opowiadam o Przodkiniach i Przodkach, o tym jak rozumiem to kim są i jak spotkanie z esencją moze esprzeć nas w zmianie. Opowiadam także o Starszyźnie – jakości starszyzny – o tym czym jest i o tym jak w sobie budować tę jakość.

To nagranie to bardziej doświadczenie niż medytacja.
W trakcie będziesz potrzebowała zmianić miejsce – potrzebujesz przygotować sobie dwa miejsca na przeciwko siebie, w których mozesz usiąść – to mogą być dwa krzesła, albo dwie poduszki, jeśli wolisz siedzieć na podłodze. Potrzebna będzie też przestrzeń pomiędzy tymi dwoma miejscami, taka, w której mozesz swobodnie stanąć. Jedno miejsce to miejsce dziewczynki, drugie starszyzny. Doświadczenie zaczyna się od spotkania dziewczynki w sobie. Reszta jest na nagraniu, wystarczy, że włączysz i pozwolisz się poprowadzić 🙂

Tydzień IV - Ścieżka serca

W tym nagraniu opowiadam na nowo o scieżce serca, o tym jak ją rozumiem. Móię też w kilku słowach dlaczego nam z tą ścieżką serca bywa trudno i dlaczego często na samym progu pojawia się tak duży opór by na nią wejść. 
Zapraszam Cię także do kilku pytań, na które możesz sobie odpowiedzieć, albo po prostu pobyć z nimi. 

W tym nagraniu zapraszam Cię do doświadczenia, w którym przechodzisz po ścieżce serca i po ścieżce pozbawionej serca.

W nagraniu wyjaśniam jak to zrobić. 

Ważne są pytania na obu ścieżkach:

Co mnie tu prowadzi?
Co mnie wspiera

Oraz sprawdzenie jak się czuję na początku i na końcu ścieżki. Na końcu możesz zadać sobie pytanie do czego ta ścieżka mnie prowadzi?
oraz sprawdzić do odczuć z którego doświadczenia Ci bliżej, dzisiaj teraz, w tym miejscu zawodowym, w którym jesteś. 

Jeśli to dla Ciebie pomocne, możesz na koniec sobie zapisać przemyślenia żeby nie uciekły. 

Tydzień V - Moje unikalne jakości

W tym nagraniu opowiadam Ci o unikalnych jakościach – metaumiejętnościach. O tym, czym są i jak się mają do zmiany zawodowej oraz jak je można odkrywać. 

W tym nagraniu znajdziesz doświadczenie w formie prowadzonej medytacji, która pomoże Ci odkryć Twoją unikalną jakość. Masz ich wiele, dlatego to doświadczenie można robić wielki razy 🙂

Będzie Ci potrzebna kartka i coś do rysowania – może być jeden długopis, kredka, nie za dużo 🙂 Chodzi o to, by rysunek był prosty. 

Tydzień VI - podsumowanie

W tym nagraniu kilka słów podsumowania. Mówię w nagraniu o tym, co mnie wydaje się być kluczowe na ścieżce serca. Jest o twórczej energii, tkaniu, zajmowaniu miejsca w centrum swojego życia. 

W tej krótkiej medytacji zapraszam Cię do skontaktowania się ze swoją twórczą energią i poczucia, co się wydarza kiedy zajmujesz miejsce w centrum swojego życia 🙂